+38 (098) 222-21-01, +38 (050) 222-21-01, +38 (0362) 63-65-63

Авторизований сервіс LIQUI MOLY в Рівному
м. Рівне, Віденська 9А

+38 (098) 222-21-01
+38 (050) 222-21-01
+38 (0362) 63-65-63

Послуги авторизованого сервісу LIQUI MOLY в Рівному


Безкоштовна діагностика всіх технічних рідин.

Це абсолютно безкоштовна послуга, що дозволяє вам продовжити ресурс основних вузлів і агрегатів і бути впевненим у безпеці використання вашого авто.

Послуга передбачає перевірку стану антифризу, гальмівної рідини, рідини ГУР, перевірку рівня і стану масла в моторі, коробці передач і диференціалах.

Також тестуємо стан дросельної заслінки.

Заміна масла і фільтрів в двигуні, коробці передач.

Заміна масла і фільтрів в двигуні, коробці передач і диференціалах. Шпріцовка карданів і хрестовин.

Всі ці роботи проводяться на професійному обладнанні з використанням прийомів і засобів, що дозволяють зробити максимально можливий відбір старого масла.

Заміна масла в автоматичній коробці передач.

Заміна масла в автоматичній коробці передач передбачає ПОВНУ заміну.

Як правило в більшості традиційних автосервісів, пропонують лише часткову заміну масла в АКПП, хоча в рекомендаціях по експлуатації велика частина автовиробників вказує на необхідність саме повної заміни.

Це можливо зробити тільки на обладнанні, що дозволяє витіснити і замінити старе масло з гідротрансформатора АКПП. Ми маємо в своєму розпорядженні і обладнанням і підготовленим персоналом для цієї послуги.
Дивитися ролик

Заміна антифризу.

Заміна антифризу відбувається на професійному обладнанні, що дозволяє здійснити:

- Додаткову промивку системи охолодження.
- Виключає появу повітряних пробок.
- Використовуваний метод заміщення заповнює систему, виключаючи роботу помпи «на суху», як це відбувається при традиційній заміні на більшості автосервісів.
- Заміна відбувається в експрес-режимі.

Заміна гальмівної рідини.

Заміна гальмівної рідини проводиться на професійному обладнанні, що дозволяє здійснити:

- Додаткову промивку гідравлічної гальмівної системи.
- Виключає появу повітряних пробок.
- Використовуваний метод заміщення виключає «гаражний» метод прокачування педаллю гальма.
- Заміна відбувається в експрес-режимі - без додаткових витрат часу.


Очищення дросельної заслінки.

Мало хто звертає увагу на стан дросельної заслінки.

Пил з картерними газами утворює абразивную оболонку, яка порушує роботу заслінки, забруднює інжектор, клапани та камеру згоряння, порушує режим підготовки паливної суміші. Збільшується витрата палива і знос системи.

Ми чистимо дросельну заслінку, інжектор, клапана і камеру згоряння за один прийом і без демонтажу! І теж експрес-методом!
Дивитися ролик

Чистка впускного тракту.

Очищувач Pro-Line Ansaug System Reiniger Diesel, завдяки своїй унікальній комбінації активних речовин, призначений для видалення типових нагарів та відкладень які утворюються при експлуатації саме на дизельному паливі. Він чудово розчиняє і видаляє будь-які смолисті, лакові, вуглецеві відкладення, нагар і т.д. Pro-Line Ansaug System Reiniger Diesel рекомендується для профілактичного використання в процесі технічного обслуговування автомобіля, так як в запущених випадках іноді працездатність EGR-клапана може бути вже не відновлена і буде потрібна його заміна.

Очищувач впускних трактів від LIQUI MOLY підходить для автомобілів обладнаних DPF (фільтром сажі). Важливо, Pro-Line Ansaug System Reiniger Diesel підходить тільки для використання в дизельних двигунах.
Дивитися ролик

Повне очищення паливної системи бензин / дизель.

Повне очищення паливної системи проводиться на сертифікованому німецькому обладнанні Liqui Moly БЕЗ ЗНЯТТЯ ФОРСУНОК.

Процес повністю автоматизований і гарантовано очищає форсунки, клапана, камеру згоряння - паливну систему в цілому, домагаючись економії палива, зменшення вібрації, плавної роботи двигуна, продовжуючи його ресурс.

Повне очищення системи кондиціонування повітря від грибків, бактерій і цвілі.

Після виключення кондиціонера відчуваєте неприємний запах вогкості. Це робота бактерій, грибків і плісняви, які «обживаються» на випарнику кондиціонера і часто провокують виникнення хвороб водія і пасажирів.

Цього можна позбутися тільки на професійному обладнанні, діставшись безпосередньо до далеких зон утворень і ми готові Вам в цьому допомогти!
Дивитися ролик

Діагностика та ремонт ходової.

Безпека експлуатації авто має на увазі справність ходової.

Вчасно продіагностувати проблема в цій системі може врятувати життя, попередити великі витрати, заощадити час.

Наш автосервіс робить свій внесок забезпеченні безпеки на дорогах, зробивши якісну діагностику ходової доступною і безкоштовною.

Наш автосервіс робить свій внесок забезпеченні безпеки на дорогах, зробивши якісну діагностику ходової доступною і безкоштовною.

Очищення сажового фільтру DPF.

При експлуатації сажового фільтра тверді частинки потрапляють в пори стінок DPF фільтра, поступово обмежуючи потік вихлопних газів і створюючи протитиск вихлопних газів.

У дизельних автомобілях, які проводять більшу частину часу в русі на короткі дистанції, фільтр сажі не встигає прогрітися до робочої температури, щоб звільнитися від накопичених в ньому частинок. Результат: фільтр сажі частково заповнюється. Ефективність фільтру знижується - він засмічений.

Є рішення цієї проблеми. Авторизований сервіс «Liqui Moly» пропонує економічне рішення проблеми забитих сажових фільтрів DPF. Очищення спеціальним очищаючим розчином від Liqui Moly. Завдяки спеціально розробленому очищувачу, фільтр сажі може бути очищений швидко і без особливих зусиль. Заощадити і не міняти фільтр сажі? Це буде можливо з системою очищення Pro Line DPF Reiniger і змивом-ополіскувачем Pro Line DPF Spülung. Регулярне чищення збільшує термін служби фільтру і надійність двигуна в цілому.
Дивитися ролик

Заправка і обслуговування кондиціонера.

Кондиціонером в сучасному автомобілі нікого не здивуєш. Завдяки АВТОКОНДИЦІОНЕРУ, який коригує температуру в салоні авто, сприяє вільній циркуляції повітря і запобігає проникненню всередину транспортного засобу неприємних запахів і гучних звуків, шуму з вулиці, ми відчуваємо себе в поїздці комфортно.

Авторизований сервіс «Liqui Moly» рекомендує проводити діагностику і обслуговування кондиціонера, а в разі потреби і заправку кондиціонера щорічно. По можливості, заправка автомобільного кондиціонера проводиться перед найбільш популярним і активним періодом використання - влітку. Це забезпечує більш якісну роботу і зменшує ризик виникнення неполадок системи автокондиціонера.

знайти нас

Україна, Рівне вул. Віденська 9А

LMavtosvit@ukr.net+38 (098) 222-21-01
+38 (050) 222-21-01
+38 (0362) 63-65-63

Графік роботи

З понеділка по п'ятницю з 9.00 до 20.00 (субота, неділя - вихідний)

Задайте Ваше питання
Замовте зворотній дзвінок
Дзвінок з сайту